PRODUKTET
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre.
LEXO MË SHUMË
Drita e Përmbytjes (Drita e Përmbytjes e Serisë B)

Drita e Përmbytjes (Drita e Përmbytjes e Serisë B)

Drita përmbytëse LED Seria e re e dritës së përmbytjes së LEDIA kombinon efikasitetin e energjisë, kontrollin e përparuar optik dhe estetikën moderne të profilit të hollë për të ofruar performancë të përmirësuar në aplikimet e ndriçimit nga përmbytja. Shtëpia e thyer e hedhur siguron menaxhim të përparuar termik për jetë të gjatë dhe ndarje të papërshkueshme nga moti për t'i bërë ballë ambienteve sfiduese dhe të jashtme. Funksioni Kryesor . Strehim i guximshëm, i hedhur prej alumini. Lens Lentja e qelqit të zbutur përballon goditjen dhe ndikimin. ◆ Provë ndaj ndryshkut dhe korrozionit, material pluhur mjedisor. LED LED me klasë të lartë, me prodhim të lartë, jetëgjatësi. Reflect Reflektor me efikasitet të lartë të dritës dhe xham i zbutur me trashësi 4 mm. Option Opsioni i sensorit të dritës së ditës. . Mbarimi i veshjes me pluhur bronzi dhe të personalizuar
2020/10/21
Drita e Përmbytjes Drita e Rrugës

Drita e Përmbytjes Drita e Rrugës

AC100-27V / AC220-240V; Mbajtëse kllapi / Montim në mur / Montim shtyllash, Sensor i ditës, IP65, Përfundim i hirtë / i zi, Garanci 5 vjeçare, 4000K / 5000K / 6000K.
2020/10/12
Shirita të udhëhequr IP68 të vërtetë

Shirita të udhëhequr IP68 të vërtetë

Një rrip LED i vërtetë IP68, i përshtatshëm për përdorim në natyrë, i përsosur për aplikime nën ujë. Shirit fleksibël IP68 / dritë kasetë IP68 / dritë litari IP68 / shirit fleksibël nën ujë / dritë kasetë nënujore / shirit fleksibël për pishinë lëkundëse / dritë kasetë për pishinë lëkundëse. I përshtatshëm për luhatje pishine, dritë në hap të hapur, dritë në natyrë dekorative etj.
2020/11/20
Rrip i përkulur COB - Ndriçimi LEDIA

Rrip i përkulur COB - Ndriçimi LEDIA

1 COB Flex Series, familje COB flex Në dispozicion për një ngjyrë të vetme, të bardhë të rregullueshme, RGB dhe RGB dixhitale. 2. Ngjyra e bardhë COB Flex, Në dispozicion për DC12 / 24V, Min. gjerësia 3mm. 3. Ngjyra e vetme COB Flex, e disponueshme për të kuqe, jeshile, blu, të verdhë, qelibar etj Shirit fleksibël COB, dritë e vazhdueshme pa pika, performancë perfekte e dritës, CRI e lartë. Shirit fleksibël COB / drita e shiritit COB / Rripa e COB pa pika / drita e shiritit COB pa pika I përshtatshëm për dritën e mbulesës
2020/11/17
SH SERRBIMI

Kompanitë kryesore të ndriçimit në ndërkombëtarët

Që nga themelimi i saj, LEDIA është përqendruar në sigurimin e shërbimit OEM / ODM dhe zhvillimin e produkteve të ndryshme të bëra me porosi për partnerët tanë.

1 Kërkimi: Klientët tregojnë faktorin e dëshiruar të formës, specifikimet e performancës, ciklin jetësor dhe kërkesat e pajtueshmërisë.


2. Dizajni: Ekipi i dizajnit është i përfshirë që nga fillimi i një projekti për të siguruar produktet më të mira të dizajnuara me porosi për t'iu përshtatur nevojave të klientëve ..


3. Menaxhimi i Cilësisë: Në mënyrë që të furnizojmë struktura me cilësi të lartë, ne mbajmë një efektiv
& Sistemi efikas i Menaxhimit të Cilësisë.


4. Prodhimi në masë: Pasi prototipet të jenë vërtetuar për modelin për sa i përket formës, funksionit dhe kërkesës, prodhimi është faza tjetër.


5. Ne mund të rregullojmë transportin për porosi - qoftë përmes shërbimeve tona ndërmodale, furnizuesve të tjerë ose një kombinimi të të dyjave.

RAST
Llambë projeksioni në natyrë

Llambë projeksioni në natyrë

Llambë projeksioni në natyrë
2020/11/10
Llambë e linjës së brendshme

Llambë e linjës së brendshme

Llambë e linjës së brendshme
2020/11/10
Llamba e rrugës në natyrë

Llamba e rrugës në natyrë

Llamba e rrugës në natyrë
2020/11/10
Projektet e shiritave

Projektet e shiritave

Projektet e shiritave
2020/11/10
Qysh prej vitit 2004

RRETH NESH

E themeluar në 2004, Guangzhou LEDIA Lighting Co, Ltd, është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë shtetërore e vendosur në Guangzhou, Kinë, një filial nën HongliZhihui Group (Top 2 prodhuesit e paketave LED në Kinë). Me mbi 30 inxhinierë me përvojë dhe laborator testimi CNAS, menaxhim të sistemit ISO 9001/14001, LEDIA u ka siguruar partnerëve tanë me famë produkte me cilësi të lartë në të gjithë botën, përfshirë Ndriçimin LED në natyrë, Ndriçimin Industrial LED, Ndriçimin Komercial LED dhe Ndriçimin LED dekorativ, të gjithë ata janë të kualifikuar DLC / UL / ETL / TUV / SAA / CE / ENEC.


Që nga themelimi i saj, LEDIA është përqendruar në sigurimin e shërbimit OEM / ODM dhe zhvillimin e produkteve të ndryshme të personalizuara për partnerët tanë. Gjatë zhvillimit tonë të shpejtë, LEDIA është e lumtur të shohë partnerët tanë duke u bërë më të mëdhenj dhe më të fortë në tregun e tyre dhe dëshiron të vazhdojë marrëdhënien tonë solide në vitet e ardhshme!

B GHNI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian