• Aplikimet e ndriçimit të jashtëm
  Aplikimet e ndriçimit të jashtëm
  Marrëdhënia e ngushtë e punës me klientët i mundëson ekipit tonë të ofrojë një shërbim me porosi që nuk është i pakalueshëm.
 • Aplikimet e ndriçimit të brendshëm
  Aplikimet e ndriçimit të brendshëm
  Ekipi ynë i përkushtuar i projektimit dhe ekipi i prodhimit janë në gjendje të ofrojnë zgjidhje personalizimi që i përshtaten.
 • Aplikacionet e ndriçimit të ndërtesave
  Aplikacionet e ndriçimit të ndërtesave
  Marrëdhënia e ngushtë e punës me klientët i mundëson ekipit tonë të ofrojë një shërbim me porosi që nuk është i pakalueshëm.
 • Aplikimet e ndriçimit të brendshëm
  Aplikimet e ndriçimit të brendshëm
  Marrëdhënia e ngushtë e punës me klientët i mundëson ekipit tonë të ofrojë një shërbim me porosi që nuk është i pakalueshëm.
 • Aplikimet e ndriçimit të brendshëm
  Aplikimet e ndriçimit të brendshëm
  Ekipi ynë i përkushtuar i projektimit dhe ekipi i prodhimit janë në gjendje të ofrojnë zgjidhje personalizimi që i përshtaten.
 • Aplikacionet e ndriçimit të ndërtesave
  Aplikacionet e ndriçimit të ndërtesave
  Marrëdhënia e ngushtë e punës me klientët i mundëson ekipit tonë të ofrojë një shërbim me porosi që nuk është i pakalueshëm.
 • Aplikimet e ndriçimit të jashtëm
  Aplikimet e ndriçimit të jashtëm
  Marrëdhënia e ngushtë e punës me klientët i mundëson ekipit tonë të ofrojë një shërbim me porosi që nuk është i pakalueshëm.
 • Aplikimet e ndriçimit të brendshëm
  Aplikimet e ndriçimit të brendshëm
  Marrëdhënia e ngushtë e punës me klientët i mundëson ekipit tonë të ofrojë një shërbim me porosi që nuk është i pakalueshëm.
 • 50+
  50+
  Të dhënat e R&D
 • 100+
  100+
  Numri i Patentave
 • 500+
  500+
  Numri i Pajisjeve

Lini një mesazh

Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip