PRODUKTET
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre.
LEXO MË SHUMË
Drita e përmbytjeve (b dritë e përmbytjeve)

Drita e përmbytjeve (b dritë e përmbytjeve)

LED dritë përmbytjeSeria e re e ndriçimit të LEDIA kombinon efikasitetin e energjisë, kontrollin e avancuar optik dhe estetikën e profilit modern për të ofruar performancë të zgjeruar në aplikacionet e ndriçimit të përmbytjeve. Strehim i thyer vdesin-hedhur siguron menaxhim të avancuar termik për jetën e gjatë dhe ndarje të motit për të përballuar mjediset sfiduese, në natyrë.Funksioni kryesor◆ Strehim të guximshëm, vdesin-hedhur alumini.◆ lente qelqi të rrëmbyer përballon goditjen dhe ndikimin.◆ Dëshmi e ndryshkut dhe korrozionit, material pluhur mjedisor.◆ LEDs klasës së lartë të markës, prodhim të lartë, jetëgjatësi.◆ reflektor efikas të lartë të lehta dhe qelqi të zbutur 4mm të trasha.◆ opsion sensor të ditës.◆ Bronz dhe Customized Cols Cold Veshje Mbarimi
Drita e rrugës së përmbytjes

Drita e rrugës së përmbytjes

AC100-27V / AC220-240V; Bracket Mount / Wall Mount / Pole Mount, sensor i ditës, IP65, Grey / Black Finish, Garanci 5 vjeçare, 4000K / 5000K / 6000K.
IP68 Kutia e Ujit të Ujit Water WithGoodPrice-Ledia Lighting Prodhuesi me shumicë

IP68 Kutia e Ujit të Ujit Water WithGoodPrice-Ledia Lighting Prodhuesi me shumicë

Një strip i vërtetë IP68 LED, i përshtatshëm për përdorim në natyrë, të përsosur për aplikim nënujor.IP68 Fleksibël Strip / IP68 Tape Dritë / IP68 Litar Light / Underwater Strip fleksibël / kasetë nënujore Light / strip fleksibël për drita lëkundëse pishinë / kasetë për pishinë lëkundëse.I përshtatshëm për pishinë lëkundëse, dritë në natyrë, dritë dekorative në natyrë etj.LEDIA Ndriçimi me shumicë IP68 Kutia e Ujit Junction WithGoodPrice-ledia Ndriçimi, QMS: ISO9001: 2015, EMS: ISO14001: 2015
COB Flex Strip - LEDIA Ndriçimi

COB Flex Strip - LEDIA Ndriçimi

1. COB Flex Series, familja CoV Flex në dispozicion për një ngjyrë të vetme, të bardhë, RGB dhe RGB dixhitale.2. COK me ngjyrë të bardhë përkul, në dispozicion për DC12 / 24V, min. Gjerësia 3mm.3. Mbulesa e vetme e ngjyrave të ngjyrave, të disponueshme për të kuqe, të gjelbër, blu, të verdhë, qelibar etj.COB Flex Strip, dritë të vazhdueshme dot-free, performanca e përsosur e lehtë, cri i lartë.COB Fleksibël Strip / COB kasetë drite / dot-free cob strip / dot-free coble kasetëI përshtatshëm për të mbuluar dritë
SH SERRBIMI

Kompanitë kryesore të ndriçimit në ndërkombëtarët

Që nga themelimi i saj, LEDIA është përqendruar në sigurimin e shërbimit OEM / ODM dhe zhvillimin e produkteve të ndryshme të bëra me porosi për partnerët tanë.

1 Kërkimi: Klientët tregojnë faktorin e dëshiruar të formës, specifikimet e performancës, ciklin jetësor dhe kërkesat e pajtueshmërisë.


2. Dizajni: Ekipi i dizajnit është i përfshirë që nga fillimi i një projekti për të siguruar produktet më të mira të dizajnuara me porosi për t'iu përshtatur nevojave të klientëve ..


3. Menaxhimi i Cilësisë: Në mënyrë që të furnizojmë struktura me cilësi të lartë, ne mbajmë një efektiv
& Sistemi efikas i Menaxhimit të Cilësisë.


4. Prodhimi në masë: Pasi prototipet të jenë vërtetuar për modelin për sa i përket formës, funksionit dhe kërkesës, prodhimi është faza tjetër.


5. Ne mund të rregullojmë transportin për porosi - qoftë përmes shërbimeve tona ndërmodale, furnizuesve të tjerë ose një kombinimi të të dyjave.

RAST
Projekte strip

Projekte strip

Projekte strip
Llambë në rrugë të jashtme

Llambë në rrugë të jashtme

Llambë në rrugë të jashtme
Llambë shtëpie

Llambë shtëpie

Llambë shtëpie
Llambë e projektimit në natyrë

Llambë e projektimit në natyrë

Llambë e projektimit në natyrë
Qysh prej vitit 2004

RRETH NESH

E themeluar në 2004, Guangzhou LEDIA Lighting Co, Ltd, është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë shtetërore e vendosur në Guangzhou, Kinë, një filial nën HongliZhihui Group (Top 2 prodhuesit e paketave LED në Kinë). Me mbi 30 inxhinierë me përvojë dhe laborator testimi CNAS, menaxhim të sistemit ISO 9001/14001, LEDIA u ka siguruar partnerëve tanë me famë produkte me cilësi të lartë në të gjithë botën, përfshirë Ndriçimin LED në natyrë, Ndriçimin Industrial LED, Ndriçimin Komercial LED dhe Ndriçimin LED dekorativ, të gjithë ata janë të kualifikuar DLC / UL / ETL / TUV / SAA / CE / ENEC.


Që nga themelimi i saj, LEDIA është përqendruar në sigurimin e shërbimit OEM / ODM dhe zhvillimin e produkteve të ndryshme të personalizuara për partnerët tanë. Gjatë zhvillimit tonë të shpejtë, LEDIA është e lumtur të shohë partnerët tanë duke u bërë më të mëdhenj dhe më të fortë në tregun e tyre dhe dëshiron të vazhdojë marrëdhënien tonë solide në vitet e ardhshme!

B GHNI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip